A kategorija

A kategorijas apmācības vari uzsākt no 22 gadu vecuma un iegūt no 24 gadu vecuma.

Laiks Dienas Sākums Ilgums
18:00 - 22:00IV VI VII18.07.19.3 moduļi
9:00 - 13:05VI V VI15.06.19.3 moduļi
Pirmā iemaksa līguma slēgšanas dienā, lai uzsāktu apmācības - 70.00Eur .

A kategorijas apmācība

Vējš, ceļš un neaizmirstama brīvības sajūta – tieši tas tik daudzus motivē sēsties pie motocikla stūres. Taču pirms tam jāiziet A kategorijas apmācība. Un te varam palīdzēt mēs – autoskola Eksperts. Apmācības iespējams uzsākt no 22 gadu vecuma, savukārt a kategorijas tiesības var saņemt, sasniedzot 24 gadu vecumu.

Nodarbības

A kategorijas kursi ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Obligāto braukšanas nodarbību skaits ir 10 akadēmiskās stundas. Ja nepieciešams, nodarbību skaits var būt lielāks.

Eksāmeni

Pēc teorētisko nodarbību beigām seko autoskolas organizēts A kategorijas tests.  Tas sastāv no 30 jautājumiem. Pieļaujamais kļūdu skaits – 2. Pēc šī testa veiksmīgas nokārtošanas seko CSDD teorijas eksāmens, kurā arī iekļauti 30 jautājumi. Pieļaujamais kļūdu skaits – 3. Pirms CSDD teorētiskā eksāmena jābūt nokārtotai medicīniskajai komisijai, kā arī izietiem pirmās palīdzības kursiem. Lai tiktu iegūta A kategorija CSDD, jākārto arī braukšanas eksāmens. A kategorijas eksāmens notiek ar CSDD motociklu. Eksāmena posmā, kas notiek ceļu satiksmē, instruktors atrodas pavadošajā transportlīdzeklī.

Pirmās palīdzības kursi un medicīniskā izziņa

Kursantu ērtībām autoskolas telpās tiek nodrošināti arī pirmās palīdzības kursi, kā arī iespēja saņemt medicīnisko izziņu. Pirmās palīdzības kursi ilgst 15 akadēmiskās stundas (7h teorētiskās nodarbības un 8h praktiskās nodarbības). Medicīnisko izziņu autoskolā Eksperts iespējams saņemt vien dažu minūšu laikā. Veselības pārbaudes mērķis ir izvērtēt transportlīdzekļa vadītāja vai pretendenta veselības stāvokli, lai noteiktu tā atbilstību visām prasībām.

Kādēļ mācīties pie mums?

Neatkarīgi no tā – aktuāla A kategorija vai kādas citas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības iegūšana, būtisks faktors ceļā uz mērķi ir īstās autoskolas izvēle. Būtiskākais kritērijs, kas labu autoskolu padara par vislabāko, ir tajā strādājošie instruktori un pasniedzēji. Autoskolas Eksperts pasniedzēju un instruktoru zināšanas, kā arī mācību procesā izmantotās efektīvās metodes ļauj sasniegt labus rezultātus un iegūt vajadzīgo pārliecību uz ceļa.  Mūsu instruktori un pasniedzēji regulāri papildina savas zināšanas par izmaiņām ceļu satiksmes noteikumos un citos aktuālajos jautājumos par šo nozari, lai kursanti iespējami labi tiktu sagatavoti dalībai ceļu satiksmē. Vēlies braukt ar motociklu un izbaudīt brīvību, ko sniedz šī pieredze? Piesakies A kategorijas apmācībām jau tagad!