Autoskola Jelgavā – Eksperts

motoskola-eksperts
Kas Tev jāzin, ja vēlies iegūt A2 vai A kategoriju motoskolā Eksperts
February 8, 2016
autoskolas-gramatas
Autoskolas grāmatas
April 10, 2016
autoskola-jelgava

Autoskola Jelgavā – Eksperts, atgādina, ka autovadītāja tiesības ir noderīga un praktiska privilēģija gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Jelgavā ir daudz un dažādu autoskolu – svarīgi ir atrast īsto, kas Jums palīdzēs vieglā veidā apgūt teorijas kursu un pienācīgi sagatavos CSDD eksāmeniem.

 

Mūsdienīgi

 

Ņemot vērā, ka aizvadītā gada laikā ir pieaudzis pieprasījums iegūt vadītāja apliecību uz automašīnas, kura ir aprīkota ar automātisko pārnesuma kārbu, arī pie mums Tu varēsi izmantot šo iespēju. Un ņem vērā to, ka praktiskās nodarbības cena uz automātisko pārnesuma kārbu ir tāda pati, nevis augstāka, kā tas ir citās Rīgas autoskolās.

 autoskola jelgavā - automāts

 

Rūpes par klientu

 

Autoskola “Eksperts” atšķiras ar to, ka mēs rūpējamies par klienta ērtībām, prasmēm un zināšanām. Mūsu pasniedzēji regulāri seko līdz katra klienta zināšanām un ja kādu iemeslu dēļ nākas izlaist kādu teorijas nodarbību, to noteikti būs iespēja noklausīties pie citas mācību grupas.

Autoskolā “Eksperts” strādā profesionāli instruktori ar vairāku gadu pieredzi, kuri ir gatavi galvot par savu kursantu iemaņām. Piedāvājam ļoti ērtus praktisko braukšanas nodarbību laikus – rītos, pa dienu, vakaros, kā arī brīvdienās.

Mūsu autoskolā ir plaša instruktoru izvēle, līdz ar to nav jāuztraucas par to, ja kaut kādu iemeslu pēc ir grūti sastrādāties ar izvēlēto instruktoru, jo to vienmēr būs iespēja mainīt.

 

Labas atsauksmes

 

Paldies mūsu klientiem, kuri atzinīgi novērtē iegūtās prasmes mūsu autoskolā, kā arī apkalpošanas kvalitāti un iesaka saviem draugiem, paziņām un ģimenes locekļiem izvēlēties tieši autoskolu Eksperts.

 

Eksperts, autoskola Jelgavā, piedāvā:

 

Lai paātrinātu Tavu apmācības procesu, ir iespējams vienlaicīgi uzsākt gan teorētisko, gan praktisko daļu.

Autoskola Jelgavā – Eksperts, Tev garantē individuālu pieeju, un pasniedzēji cenšas nodarbības pasniegt tā, lai tās būtu viegli uztveramas un saprotamas.

 

Eksperts – autoskola Jelgavā Jums palīdzēs ātri un izdevīgi nokārtot CSDD teorētisko un praktisko eksāmenu:

 

Izvēlies Tev piemērotāko nodarbību laiku mājaslapā un jau pēc dažiem mēnešiem varēsiet patstāvīgi un droši vadīt automašīnu visā Eiropā.

Eksperts – autoskola Jelgavā Jums piedāvā īpaši izdevīgas atlaides. Apskati tās → B kategorija.

Sadaļā → “Komanda” verēsi ērti un viegli iepazīties ar visiem autoskolas pasniedzējiem un instruktoriem, salīdzināt to atsauksmes un izvēlēties Sev piemērotāko.

 

Kāpēc izvēlēties autoskolu Eksperts?

 

Autoskola Eksperts atrodas pašā Jelgavas centrā, Pasta iela 47, lai Tev būtu ērtāk nokļūt uz nodarbībām.

Tev būs iespēja mācīsieties pie Jelgavas labākajiem instruktoriem.

Autoskola Jelgavā – Eksperts, piedāvā Tev gan vakara, gan brīvdienu grupas.

Mūsu braukšanas instruktori ir savas nozares profesionāļi, kuri regulāri papildina savas prasmes un zināšanas dažādos kursos un atbilstoši sagatavo studentus CSDD braukšanas eksāmenam.

Tikai autoskolā Eksperts, labākās atlaides skolēniem, studentiem un pieaugušajiem.

 

Izmanto arī Tu savu iespēju un iegūstiet autovadītāja apliecību izdevīgāk un ātrāk. Apgūsti teorijas kursu un praktisko daļu ērti, ātri un patīkami – tas ir viegli un pieejami ikvienam! Viss, kas Tev jādara, dodies uz sadaļu → B kategorija uz aizpildi pieteikuma formu.