Autoskolas eksāmens

motocikla-tiesibas
Motocikla tiesības
June 7, 2016
autovaditaju-kursi
Autovadītāju kursi – uzzini visu kas Tev jāzin, lai mācītos braukt!
August 20, 2016
autoskolas-eksamens

Autoskolas eksāmens – pilnīgi visās autoskolās Rīgā, lai noslēgtu teorijas daļu, ir jākārto iekšējais eksāmens. Lasot tālāk uzzināsi cik jautājumi ir autoskolas eksāmenā, tā vērtēšanas kritērijus un padomus kā to sekmīgāk nokārtot.

 

Lielākajai daļai autoskolu, teorijas eksāmena jautājumu skaits svārstās no 30 līdz pat 90 jautājumiem. Parasti, pieļaujamo kļūdu skaits ir no nulles līdz trim pieļaujamām. Piemēram, autoskolā Eksperts teorijas eksāmens sastāv no 30 jautājumiem un pieļaujamām divām kļūdām, tātad par vienu mazāk nekā CSDD teorētiskajā eksāmenā.

CSDD teorētiskais eksāmens ir datorizēts, tomēr lielākajai daļai autoskolu, tas ir jāraksta uz šīm nolūkam paredzētām biļetēm. Nereti gadās sastapties ar praksi, ka autoskolas teorijas eksāmenā iekļauti jautājumi, kuri nav atrodami nevienā ceļu satiksmes noteikumu tematiskajā grāmatā. Iemesli tam mēdz būt dažāki, tomēr vajadzētu izvairīties no šāda veida autoskolām.

autoskolas eksāmens

 

Autoskola Eksperts saviem klientiem nodrošina godīgu, normatīvajiem aktiem atbilstošu autoskolas teorijas eksāmenu. Tas tiek rakstīts uz speciāli sagatavotām biļetēm, kurās jautājumi ir ņemti no pēdējās izdotās tematisko uzdevumu grāmatas.

 

Autoskolas eksāmens

Pēc eksāmena uzrakstīšanas, vienmēr ir atļauts apskatīt pieļautās kļūdas, izanalizēt tās, salīdzināt ar CSN uzdevumu grāmatu. Ja rodas šaubas par eksāmena jautājumu pareizumu, to vienmēr ir atļauts pārbaudīt pēc eksāmena, izmantojot ceļu satiksmes noteikumu grāmatu vai uzdodot jautājumus pasniedzējam vai administrācijai.
Ja tuvākajā laikā plāno iegūt B kategorijas vadītāja apliecību un domāt kuru autoskolu izvēlēties, noteikti būtu jāpievērš uzmanība no cik jautājumiem sastāv teorijas eksāmens.
No autoskolas teorijas un braukšanas eksāmena būs atkarīgs tas, cik īsā laikā tiksi pielaist CSDD eksāmeniem.

 

Protams, ir jāapzinās tas, ja teorētisko nodarbību laikā nodarbosies ar blakus lietām, un neizmantosi iespēju uzdod jautājumus pasniedzējam par tēmām un noteikumu punktiem, kurus līdz galam nesaproti, teorētisko eksāmenu nokārtot būs grūti.

 

Ceļu satiksmes noteikumus iemācīties pašmācības ceļā nav viegli. Daudzi noteikumu punkti ir grūti uztverami un bez to kārtīgas izskaidrošanas saprast to būtību praksē nav vienkārši.

Ņemot vērā to, ka gandrīz katrā CSDD izdotajā tematisko uzdevumu grāmatā ir pieļautas kļūdas, bez kompotenta cilvēka paskaidrojuma tikt pie pozitīva gala rezultāta nebūs tik vienkārši!

 

Tāpēc, ja vēlies sekmīgi nokārtot gan autoskolas, gan CSDD teorētisko eksāmenu, autoskolas Eksperts komanda iesaka:

apmeklēt visas teorētiskās nodarbības;

uzdod jautājumus par tām tēmām, kuras nesaproti;

ārpus teorētiskajām nodarbībām atkārtot tēmas, kuras tiek izņemtas autoskolā;

papildus tam, nostiprināt zināšanas CSDD testā un pildot tematisko uzdevumu grāmatu.