B kategorija

B kategorijas apmācības var uzsākt no 16 gadu vecuma, bet eksāmenus var kārtot no 18 gadu vecuma. Piedāvājam apmācību uz mehāniskās vai automātiskās pārnesuma kārbas.
*Līguma slēgšanas dienā jāveic pirmā iemaksa - 50,-EUR( teorijas kurss un dokumentu noformēšana).
 

Laiks Dienas Sākums Ilgums Valoda
18:00-22:05P,Tr,Pk20.00.19.3,5 ned.LV/RU
9:00-13:05S,Sv28.09.19.5 ned.LV/RU
ned.LV/RU
 

B kategorijas apmācība

B kategorijas autovadītāja apliecība mūsdienās nenoliedzami ir ļoti noderīga – tā nodrošina ērtības, kā arī paver daudz un dažādas iespējas.  B kategorijas kursi arī ir populārākie un vairāk apmeklētie – tos piedāvā teju visas autoskolas. B kategorijā ietilpst mehāniskie transportlīdzekļi (izņemot A kategorijas motociklus), kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg, un kuri paredzēti ne vairāk kā astoņu pasažieru pārvadāšanai (neskaitot vadītāju). Tāpat atļauts arī šādas kategorijas savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. Savienojums ar piekabi, kuras pilna masa ir lielāka par 750 kg, atļauts, ja šī savienojuma pilna masa nepārsniedz 4250 kg. B kategorijas apmācības iespējams uzsākt 16 gadu vecumā, savukārt eksāmenu kārtot un autovadītāja apliecību iegūt var personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. B kategorija ir arī autoskolas Eksperts piedāvājumu klāstā. Apmācības nodrošinām gan ar mehānisko, gan automātisko pārnesuma kārbu.

Nodarbības un eksāmeni

Lai iegūtu B kategorijas autovadītāja apliecību, jāiziet teorētisko un praktisko nodarbību kurss, kā arī veiksmīgi jānokārto gan autoskolas, gan CSDD eksāmeni.  B kategorijas autoskolas teorētiskais eksāmens sastāv no 30 jautājumiem. Pieļaujamās kļūdas – 2. CSDD teorētiskajā eksāmenā arī ir 30 jautājumi, savukārt pieļaujamo kļūdu skaits – 3. Pirms CSDD eksāmena kārtošanas jābūt izietiem pirmās palīdzības kursiem, kā arī nokārtotai medicīniskajai izziņai. Autoskolas braukšanas eksāmenu var kārtot tad, kad apmeklētas visas obligātās braukšanas nodarbības. Savukārt CSDD braukšanas eksāmenu atļauts kārtot pēc autoskolas braukšanas eksāmena nokārtošanas.

Ar kādām izmaksām rēķināties?

Viens no būtiskākajiem jautājumiem, plānojot mācības, ir – cik maksā b kategorijas tiesības. B kategorijas tiesības cena veidojas no trīs kategoriju kopsummas –
  • Maksas par teorijas kursu, kurā iekļautas nodarbības, dokumentu noformēšana, reģistrācija, autoskolas teorijas eksāmens;
  • Braukšanas nodarbību, kā arī autoskolas braukšanas eksāmena kārtošanas izmaksām;
  • CSDD izdevumiem - braukšanas mācību atļauja, CSDD eksāmeni, tiesību noformēšana.
Ja aktuāls arī pirmās palīdzības kurss un medicīniskā komisija, jārēķinās vēl ar papildu izmaksām. Autoskola Eksperts izstrādājusi vienkārši saprotamu cenu politiku bez slēptām izmaksām. Slēdzot līgumu, varēsi būt drošs, kad un kādā apmērā jāveic samaksa par katru konkrēto pakalpojuma kategoriju.

Kāpēc mācīties pie mums?

Ikvienam autovadītājam ir svarīgi uz ceļa justies droši un pārliecinoši. Mūsu pieredzējušie un kompetentie pasniedzēji sniedz visas vajadzīgās zināšanas, kā arī palīdz attīstīt praktiskās iemaņas, lai ikviens kursants veiksmīgi nokārtotu eksāmenu un pēc tam patiešām izbaudītu braukšanas prieku!