12 jautājumi ar Daini Gavarānu

saskaņotais paziņojums-csng
Kā transportlīdzekļa vadītājam ir jāaizpilda Saskaņotais paziņojums par ceļu satiksmes negadījumu?
April 11, 2017
Helmuts Zass - instruktors
12 jautājumi ar Helmutu Zasu
May 1, 2017
Dainis Gavarāns - eksperts

Izlasot šo rakstu, uzzināsiet mazliet vairāk par vienu no mūsu ekspertiem – instruktoru Daini Gavarānu. Dainis apmāca topošos autovadītājus uz vieglās automašīnas kopš 2013.gada.

 

1. Kur esi mācījies un kāda ir Tava darba pieredze pirms sāki strādāt par instruktoru?

 

Mācījos autoskolā „AAA”, kur nokārtoju „B” kategoriju 2009.gadā, strādāju valsts darbā, kur, pildot darba pienākumus, vadīju operatīvo transportlīdzekli, kas deva iespēju piedalīties ceļu satikmsē, un novērtēt ceļu satiksmi no cita skata punkta.

2. Kurā gadā ieguvi savu vadītāja apliecību un kādas kategorijas esi nokārtojis?

 

2009.gadā nokārtoju „B” kategoriju;
2012.gadā „A” kategoriju;
2014.gadā „C” kategoriju un noklausījos 95.koda kursus;
2015.gadā „CE” kategoriju;
un 2016.gadā „D”kategoriju.

 

3. Kāds ir Tavs hobijs, ar ko Tev patīk nodarboties no darba brīvajā laikā?

 

Sporta zāle, jaunākas tehnoloģijas saistībā ar auto, auto uzbūve.

 

4. Kāpēc izvēlējies strādāt par instruktoru un cik gadu pieredze Tev ir šajā darbā?

 

Piedāvāja pamēģināt, pēc kā iepatikās, strādāju jau vairāk nekā 2 gadus.

 

5. Kādi ir šī darba lielākie plusi un mīnusi?

 

Plusi:
pieredze cilvēku apmācībā;
elestīgs darba grafiks;
jaunu situāciju risināšana, kas saistīta ar CSN.

 

Mīnusi:
sociālās garantijas;
auto uzturēšanas izmaksas, veca auto remonts, dīgstāve remonta laikā;
grāmatvedība.

 

6. Cik nodarbības, Tavuprāt, ir vajadzīgas kursantam, lai pilnvērtīgi sagatavotos CSDD vadīšanas eksāmena, ja nav iepriekšējas pieredzes automašīnas vadīšanā?

 

Pie nosacījuma, ja braukšanas eksāmenu kārto Rīgā, tad no 25-30 braukšanas reizēm.

 

7. Kādas ir kursantu visbiežāk pieļautās kļūdas?

 

ceļa zīmju neievērošana,
ceļa apzīmējumu neievērošana,
situācijas prognozēšana.

 

8. Pastāsti, kāds ir bijis kuriozākais atgadījums mācību procesā?

 

Kursantam bija bailes braukt pāri jebkuram tiltam.

 

9. Kurš, Tavuprāt, ir sarežģītākais krustojums Rīgā un kas to padara tik sarežģītu?

 

Sarežģītākais ir Vienības gatves regulējamais krustojums pie Bērnu slimnīcas. Braucam pa Vienības gatvi uz centru, automatiski jābrauc taisni, ir tikai ceļa zīmes pēc kurām jaorintējas, nav ceļa apzīmējumu, pašam jānosaka joslas, kur 50 m pirms krustojuma, ceļam ir tris joslas, kur ir jāpārkārtojas uz kreiso malējo, lai varētu braukt taisni, pābraucot krustojumu līdz vidum ,joslu skaits savā braukšanas virzienā mainās paliek tikai viena.

Maskavas ielas un Ķengaraga ielas “T“ veida regulējamais krustojums, braucam pa Maskavas ielu uz Ķengara pusi, dod komandu apgriezties pretēja virzienā uz centru, kur jāapgriežas pa savu braukšanas pusi, nevis pa pretējo. Vienreiz mans kursants CSDD braukšanas eksāmena laikā brauca pareizi pa savu pusi, bet pretī nostājās mašīna, bet abi tika galā, no CSDD inspektores bija komentārs “Jums ir sociāla kļūda”. Bet eksāmenu ieskaitīja.

 

10. Ko Tu gribētu uzlabot vai mainīt CSDD izstrādātajā mācību procesa sistēmā?

 

Jauninājumos mainījās apmaksas kārtība, apmācības procesā mainijās braukšanas sliktos laikapstākļos, tas viss ir formāli uz papīra. Mainīt īpaši neko negribās, jo tas prasīs papildus izmaksas kursantam, kuri mums tā nav īpaši maksāt spējīgi.

Vienīgais mūsu skolā varētu uzstādīt kādu auto simulātoru (pat krievu laiku derētu), lai kursanti varētu paslēgt ātrumus vai iemācīties griezt stūri, dažādos veidos.

 

11. Kā Tu domā, instruktora sekmības procentam ir liela nozīme un ar tā palīdzību var noteikt instruktora apmācības kvalitāti?

 

Instruktora sekmības koeficientam ir vispārēja nozīme, bet pa lielam tas ir nekorekts. Tikai vienu reizi man viens kursants jautāja: “kāpēc manis nav tajā sarakstā”, es viņam atbildēju: “es tikko sāku strādāt, man neviens kursants vēl nav gājis uz eksāmenu”. Iespējams, viņai arī interesēja sekmības koeficients. Kursants turpināja apmācību pie manis un nokārtoja tiesības un pateicās par manu ieguldīto darbu.

Svarīga ir instruktora attieksme pret kursantu, un individuāla pieeja katram kursantam. Bet, ja instruktors nevar nopelnīt ar savu darbu, tad viņš sāk domāt par citām lietām, kas stipri ietekmē apmācības kvalitāti. Ja instruktoram ir pārlieku liela slodze, tā arī ietekmē darba kvalitāti, agri vai vēlu instruktors izdegs, pēc kā nemācīs vairs kursantu ar pilnu atdevi.

 

12. Kādi būtu Tavi ieteikumi kursantam, pirms autoskolas izvēles un mācību procesa uzsākšanas?

 

Ja ir iespēja iegūt autovadītāja apliecību, tad tā ir jāizmanto, kā arī ieguldītajam darbam un attieksmei vienmēr būs rezultāts.