12 jautājumi ar Helmutu Zasu

Dainis Gavarāns - eksperts
12 jautājumi ar Daini Gavarānu
April 28, 2017
vadīšanas eksāmens - eksperts
CSDD vadīšanas eksāmena vērtēšana
May 3, 2017
Helmuts Zass - instruktors

Izlasot šo rakstu, uzzināsiet mazliet vairāk par vienu no mūsu ekspertiem – instruktoru Helmutu Zasu. Helmuts apmāca topošos autovadītājus uz vieglās automašīnas kopš 2012.gada.

 

1. Kur esi mācījies un kāda ir Tava darba pieredze pirms sāki strādāt par instruktoru?

Diemžēl tālāk par vidusskolu netiku, jo kopš skolas laikiem sāku strādāt un darba pieredze ir bagāta un plaša. Nozīmīgākā darba pieredze: konditoreja, privātais autovadītājs, drošības sistēmu speciālists.

 

2. Kurā gadā ieguvi savu vadītāja apliecību un kādas kategorijas esi nokārtojis?

 

Vadītāja apliecību ieguvu 2000.gadā. Esmu nokārtojis visas kategorijas: A kategorija, B kategorija, BE kategoriju, C kategoriju, D kategoriju un CE kategoriju.

 

3. Kāds ir Tavs hobijs, ar ko Tev patīk nodarboties no darba brīvajā laikā?

 

Mani hobiji ir… auto tunings, tehnoloģijas, sports… u.c.

 

4. Kāpēc izvēlējies strādāt par instruktoru un cik gadu pieredze Tev ir šajā darbā?

Par instruktoru izvēlējos strādāt dažādu iemeslu un apstākļu sakritības dēļ, bet, galvenokārt, un arī joprojām, jo ir vēlēšanās, lai uz ceļiem būtu vairāk mūsdienu satiksmes plūsmai atbilstoši autovadītāji, kuri spēj braukt ne tikai pēc noteikumiem, bet arī iekļauties ikdienas satiksmes plūsmā un spētu rīkoties atbilstoši situācijai uz ceļa.

 

5. Kādi ir šī darba lielākie plusi un mīnusi?

 

Lielākie plusi ir tādi, ka iespējams gandrīz ikvienu iemācīt pārliecinoši, paredzami un ar prātu uz ceļa braukt. Redzot topošā vadītāja panākumus un degsmi panākt vēlamo savu mērķi, jūtos atbildīgs un tajā pat laikā nopietns, bet priecīgs.

Lielākie minusi – komunikācijas trūkums un pārpratumi, kuri rodas pieredzes trūkuma, vai baumu iespaidā. Piemērs: Draugs no nulles nolika eksāmenu no pirmās reizes tikai ar 15 nodarbībām utt.  Te piemēru var būt daudz un dažādi…

 

6. Cik nodarbības, Tavuprāt, ir vajadzīgas kursantam, lai pilnvērtīgi sagatavotos CSDD vadīšanas eksāmena, ja nav iepriekšējas pieredzes automašīnas vadīšanā?

 

Braukšanu nodarbību skaits ikvienam kursantam var atšķirties atkarībā no kursanta spējas darboties ar mehānismu, reakcijas un uztveres ātruma, kā arī no instruktora apmācības procesa kvalitātes, bet bez pieredzes, vismaz 20 nodarbības būs nepieciešamas.

 

7. Kādas ir kursantu visbiežāk pieļautās kļūdas?

 

Koncentrēšanās spēju zudums, stress, neuzmanība, pašpārliecinātība.

 

8. Pastāsti, kāds ir bijis kuriozākais atgadījums mācību procesā?

 

Atnāk kursants uz braukšanu, saku, lai kāpj mašīnā un sagatavojas braukšanai, aiziešu pēc kafijas un tad brauksim. Atnāku uz mašīnu, bet kursanta nav. Mirkli vēlāk noskaidrojās, ka kursants noregulējies un sēž kolēģa mašīnā. Kuriozs notika, jo kolēģa mašīna bija tāda paša modeļa, krāsas un pat numuri mašīnām gandrīz vienādi.

 

9. Kurš, Tavuprāt, ir sarežģītākais krustojums Rīgā un kas to padara tik sarežģītu?

 

Vienības Gatves, Jelgavas šosejas un Tīraines ielas krustojums. Sastrēgumu stundās šajā krustojumā veikt kreisos pagriezienus uz Vienības Gatvi (abos virzienos) ir ļoti sarežģīti un bīstami.

 

10. Ko Tu gribētu uzlabot vai mainīt CSDD izstrādātajā mācību procesa sistēmā?

 

Grūts jautājums, bet uzlabot varētu CSDD eksāmena vērtēšanas procesu un eksāmena pieņemšanas attieksmi. Lai topošajam vadītājam ejot uz eksāmenu netrīcētu rokas no inspektora, jo paša atmosfēra un pieņemšanas attieksme, rada iespaidu ka viss ir atkarīgs no inspektora lēmuma. Protams, ir arī patīkami cilvēki, kuri pieņem eksāmenu pat pasmaidot.

Galu galā, tas taču ir pakalpojums par kuru tiek maksāts, kurā cilvēks cenšas atrādīt savas apgūtās iemaņas pie instruktora, bet inspektors pārliecinās par pretendenta kopējām spējām vadīt transportlīdzekli atbilstoši CSN.

Par vērtēšanas procesu runājot, tad pašreiz šī sistēma klibo, jo pat labā līmenī braucoši kursanti mēdz nenolikt eksāmenu, jo redz eksāmena laikā uzbrauca baltajai līnijai – sviests! Nākamā dienā pārliek eksāmenu, maršruts grūtāks, kļūdas līdzīgas, bet tiesības noliktas. – Kur loģika? Pa nakti braukt iemācījās?!
Te ir ko padomāt..

 

11. Kā Tu domā, instruktora sekmības procentam ir liela nozīme un ar tā palīdzību var noteikt instruktora apmācības kvalitāti?

 

Ar sekmības procentiem ir traki! Piemērs: Instruktoram A sekmības procents ir 80% – 10 kārtoja, 2 nenolika.,
Instruktoram B sekmības procents ir 100% – 2 kārtoja, abi nolika.

Kurš labāks?! Spriediet paši!

 

12. Kādi būtu Tavi ieteikumi kursantam, pirms autoskolas izvēles un mācību procesa uzsākšanas?

 

Pirmkārt, būtu jāiegūst vairāk informācijas uz ko jārēķinās ejot kārtot tiesības, kad un cik būs jāmācās, kādi ir papildus izdevumi, kurā autoskolā mācīties. Īsāk sakot izvērtēt situāciju, lai nav pārsteigumi un izdarīt savu izvēli.

Otrkārt, aprunāties ar radiem, draugiem vai paziņām, lai rastos priekšstats, kā un kas apmēram notiek.

Treškārt, saprast to, ka katram cilvēkam apmācības ilgums var atšķirties. Pat tad, ja abi ar draugu, vai draudzeni esat forši cilvēki un mācaties pie viena instruktora – iemācīties vadīt auto, tā ir kā profesija, kurā spējat kontrolēt ne tikai auto, bet savas smadzenes, reakciju, uztveri, bet arī vienā mirklī pieņemt pareizos lēmumus un rīkoties.
Veiksmi mācības!