Instruktori


 

Ainis Kaive


25 gadu pieredze apmācībā


Ainis ir “B” kategorijas instruktors ar 25 gadu pieredzi. Topošos autovadītājus apmāca vadīt automašīnu, kura ir aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Ainis ir ļoti pretīmnākošs un saprotošs instruktors.

Uzzināt vairāk par Aini!

Helmuts Zass


5 gadu pieredze apmācībā


Helmuts ir “B” kategorijas instruktors jau vairāk kā 5 gadus. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Helmuts ir atsaucīgs un zinošs instruktors. Vienmēr pilnvērtīgi sagatavo savus kursantus CSDD eksāmenam.

Uzzināt vairāk par Helmutu!

Dainis Gavarāns


2 gadu pieredze apmācībā


Dainis ir “B” kategorijas instruktors ar 2 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Danis ir ļoti zinošs un atraktīvs instruktors. Regulāri uzlabo savas zināšanas un pedagoģijas spējas dažādos ar to saistītos kursos. Papildinājis savu vadītāja apliecību ar "A", "B", "C","D" un "CE" kategorijām.

Uzzināt vairāk par Daini!

Aivars Apšenieks


8 gadu pieredze apmācībā


Aivars ir “B” kategorijas instruktors ar vairāk kā 8 gadu pieredzi topošo autovadītāju apmācībā. Māca savus kursantus vadīt automašīnu, kura ir aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Aivars ir ļoti kompetents un zinošs instruktors. Apmācībā izmanto jaunākās paaudzes Audi A3 Sportback - identiska CSDD eksāmena automašīna. Apmāca darba dienās no 08:00-18:30 un sestdienās pēc vienošanās.

Uzzināt vairāk par Aivaru!

Jānis Šinbergs


3 gadu pieredze apmācībā


Jānis ir “B” kategorijas instruktors ar vairāk kā 3 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Jānis ir zinošs un pretīmnākošs instruktors, kurš mīl savu darbu. Apmāca gan latviešu, gan krievu valodā darba dienās no 08:30-20:00.

Uzzināt vairāk par Jāni!

Armands Šķirus


19 gadu pieredze apmācībā


Armands ir “B” kategorijas instruktors ar vairāk kā 19 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Armands ir kompetents un stingrs instruktors. Apmācībā izmanto automašīnu VW Golf Plus un strādā darba dienās no 08:00-20:00 un sestdienās, svētdienās pēc vienošanās.

Uzzināt vairāk par Armandu!

Angelīna Leitina


8 gadu pieredze apmācībā


Angelīna ir “B” kategorijas instruktore ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesuma kārbu.

Angelīna ir zinoša, pretīmnākoša un draudzīga instruktore. Apmācībā izmanto automašīnu Renault Megane un strādā darba dienās no 08:00-20:00 un sestdienās, svētdienās pēc vienošanās.

Uzzināt vairāk par Angelīnu!

Andrejs Cipruss


5 gadu pieredze apmācībā


Andrejs ir “B” kategorijas instruktors ar vairāk kā 5 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesumu kārbu.

Andrejs ir atsaucīgs un centīgs instruktors. Apmācība gan latviešu, gan krievu valodā un strādā darba dienās no 08:00-20:00 un sestdienās pēc vienošanās.

Uzzināt vairāk par Andreju!

Dane Groznova


13 gadu pieredze apmācībā


Dane ir “B” kategorijas instruktore ar vairāk kā 13 gadu pieredzi. Apmāca savus kursantus vadīt automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesumu kārbu.

Dane ir ļoti draudzīga un pretīmnākoša instruktore Apmācība gan latviešu, gan krievu valodā un strādā darba dienās no 08:30-19:00 un sestdienās no 10:00-13:00.

Uzzināt vairāk par Dani!

Juris Vulāns


14 gadu pieredze apmācībā


Juris ir "A" un "A2" kategorijas instruktors ar vairāk kā 14 gadu pieredzi motociklistu apmācībā. Kursantus apmācīšanai izmanot Honda Hornet motociklu.

Juris ir ļoti pieredzējis un pieprasīts instruktors. Apmācība gan latviešu, gan krievu valodā un strādā darba dienās no 09:00-20:00 un sestdienās pēc vienošanās. Šobrīd ir atvēris savu moto apmācības laukumu, kur veic individuālo apmācību.

Uzzināt vairāk par Juri!

Andrejs Zemskovs


15 gadu pieredze apmācībā


Andrejs ir “B” kategorijas instruktors ar vairāk kā 15 gadu pieredzi autovadīju apmācībā. Kursantus apmāca vadīt uz automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesumu kārbu.

Andrejs ir pieredzējis un zinošs instrukotrs. Apmācība gan latviešu, gan krievu valodā un strādā darba dienās no 08:00-21:30 un sestdienās, svētdienās pēc vienošanās.

Uzzināt vairāk par Andreju!

Rolands Sala


4 gadu pieredze apmācībā


Rolands ir “B” kategorijas instruktors ar 4 gadu pieredzi autovadīju apmācībā. Kursantus apmāca vadīt uz automašīnu, kura aprīkota ar mehānisko pārnesumu kārbu.

Rolands ir pretīmnākošs un atsaucīgs instrukotrs. Apmācība gan latviešu, gan krievu valodā un strādā darba dienās un sestdienās no 08:00-20:00.

Uzzināt vairāk par Rolandu!