Kā izvēlēties labāko autoskolu?

csdd-baltas-tiesibas
Vēlies iegūt motocikla vai auto braukšanas mācību atļauju jeb “baltās tiesības”?
November 23, 2016
tiesibas-jeb-vaditaja-aplieciba
Tiesības jeb vadītāja apliecība, to iegūšanas kārtība un process
December 1, 2016
labaka-autoskola-riga

Kad pienāk brīdis un esam gatavi kļūt par ceļu satiksmes dalībniekiem, mūs uztrauc jautājums kura tad ir labākā autoskola. Tas nav vienkāršākais uzdevums, jo vienmēr vēlamies to kvalitatīvāko un izdevīgāko, bet piedāvājumu klāsts ir pietiekami plašs un dažreiz pat mulsinošs, tāpēc, pirms sper pirmo soli, izlasi dažus padomus, lai Tava pirmā pieredze ir veiksmīga un Tu kļūsti par tik pat veiksmīgu ceļu satiksmes dalībnieku.

 

Mācību vieta.

 

Katram no mums ikdienā ir kādi citi pienākumi, kuru dēļ mums ir būtiska autoskolas atrašanās vieta, lai mūsu ikdienas darbības būti stratēģiskas, maksimāli samazinot nelietderīgu laika patēriņu.

Lai noskaidrotu sev stratēģiski izdevīgāko autoskolas atrašanās vietu, iesakām izmantot CSDD e-pakalpojumus.

Lai izmantotu e-pakalpojumus, Tev ir nepieciešams reģistrēties un izvēlēties sadaļu “CSDD eksāmeni un kursi” → “Informācija par autoskolu apmācību vietām”.

Norādītajā sadaļā Tu varēsi redzēt gan autoskolu atrašanās vietas, gan informāciju par kategorijām, kuras piedāvā apgūt katra no autoskolām.

 

Mācību maksu izpēte.

 

Kad esi noskaidrojis, kuras autoskolas Tev ir stratēģiski izdevīgākās, izvērtē katras autoskolas piedāvājumu.

Izmanto iespēju aplūkot katras autoskolas mājas lapu, lai veiktu mācību maksu salīdzinājumu A vai B kategorijai un noskaidrotu sev izdevīgāko piedāvājumu.

 

 

Esi uzmanīgs un pievērs uzmanību, kas ietilpst katras autoskolas piedāvājuma izmaksās.

 

labaka-autoskola-riga-eksperts

Mācību kvalitāte.

 

Visbiežāk cilvēki autoskolas izvēli veic, pamatojoties uz citu cilvēku atsauksmēm, taču der atcerēties, ka tas ir citu cilvēku subjektīvais viedoklis un Tava pieredze var būt pavisam citāda.

Iesakām izmantot iespēju papētīt katras autoskolas statistiku, jo Tev ir nepieciešams veiksmīgs rezultāts.

Tieši statistika ir tā, kura Tev dod priekšstatu par autoskolas darbu un reālajiem rezultātiem.

Lai apskatītu statistiku, izmanto CSDD mājas lapas sadaļu “Transportlīdzekļa vadītājs” → “Autoskolas” → “Statistika par autoskolām”.

Norādītajā sadaļā Tu varēsi redzēt kopējos autoskolu teorētisko un praktisko eksāmenu rezultātus, kā arī pasniedzēju un instruktoru sekmības rezultātus.

 

Attieksme.

 

Kad esi veicis autoskolas izvēli, pamatojoties uz stratēģiski izdevīgāko mācību vietu, izdevīgāko mācību maksu un guvis priekšstatus par potenciāli labāko kvalitāti. Izmanto iespēju un dodies uz izvēlētos autoskolu, lai pārrunātu aktuālos un neskaidros jautājumus pirms līguma noslēgšanas par mācību uzsākšanu.

Tas palīdzēs Tev izprast autoskolas attieksmi pret Tevi kā pret klientu. Ir svarīgi, lai pasniedzēji un instruktori ir ieinteresēti izprast Tavu līdzšinējo pieredzi, lai izprastu, kā visefektīvāk organizēt mācību procesu un sasniegtu labākos rezultātus.

Tā ir labā prakse, ja autoskola Tev labprātīgi izskaidro visus līguma nosacījumus un Tev ir skaidri savi pienākumi un tiesības.

Būtiski, lai Tev ir skaidrība par visiem veicamajiem maksājumiem un autoskola nodrošina to caurspīdīgumu – Tev ir pilnībā skaidras visas izmaksu pozīcijas un veicamo maksājumu termiņi.

 

 

Neaizmirsti, ka rūpīgi jāpievērš uzmanība līguma darbības termiņam, jo Tev ir svarīgi, lai mācības vari pabeigt līgumā norādītajā termiņā un nav lieku pārpratumu vai papildus maksājumi, lai mācību procesu pabeigtu līdz galam.

 

 

Kā jau par visiem lielajiem pirkumiem, arī par veikto mācību maksu saglabā maksājumu apliecinošus dokumentus.

Piemēram, autoskola “Eksperts” ir jauna autoskola, kurai katrs klients ir īpašs! Tāpēc, ja vēlies mācīties autoskolā, kurā katrs klients ir vērtība, izvēlies autoskolu “Eksperts”.

Lai gan autoskola “Eksperts” ir jauna, tā nodrošina Tev solīto kvalitāti. Mācību procesā ir iesaistīti kompetenti pasniedzēji un instruktori ar lielu pieredzi, tāpēc esi drošs par savu izvēli, jo šī autoskola var Tev nodrošināt nepieciešamo kvalitāti un attieksmi.

Un Tavas transporta vadītāja zināšanas un prasmes būtu vislabākajā līmenī, tā nodrošinot ātrāko un labāko rezultātu.

 

Atceries!

 

Ja esi pabeidzis mācības autoskolā, CSDD eksāmeni Tev ir jānokārto trīs gadu laikā, lai iegūtu transportlīdzekļa vadītāja apliecību.