Motocikla tiesības

csdd-eksamens
Ieteikumi veiksmīgam CSDD vadīšanas eksāmenam
May 14, 2016
autoskolas-eksamens
Autoskolas eksāmens
July 17, 2016
motocikla-tiesibas

Motocikla tiesības – tā ir iespēja pārvietoties bez sastrēgumiem vasarā, vieglāk atrast vietu Rīgas centrā, kā arī tik ļoti iecienītajā Jūrmalā, bet daudzi motobraucēji to, protams, sauks par dzīvesstiltu.

 

Tad nu lai kļūtu par šī dzīvesstila piekritēju ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Ja 18 gados jau esat ieguvis B kategorijas vadītāja apliecību, tad teorijas kurss, lai tiktu pie motocikla tiesībām, sastāvēs tikai no 15 akadēmiskajām stundām, bet ja tomēr nē – tad no 57 akadēmiskajām stundām.

Astoņpadsmit gadu vecumā ir iespējams iegūt A2 kategoriju. Iegūstot šo kategoriju, varēsiet pārvietoties ar motociklu, kura jauda nepārsniedz 450cm3. Savukārt, jau pēc divu gadu stāža būs iespējams iegūt A kategoriju, kurai nav ierobežojumu. Tiesa gan nāksies nokārtot atkārtotu CSDD vadīšanas eksāmenu uz lielā motocikla.

Runājot par prasībām motoskolā, tad šeit nāksies noklausīties iepriekš minēto teorijas stundu skaitu, sekmīgi nokārtot autoskolas teorijas eksāmenu un CSDD teorētisko eksāmenu, kas Jums izmaksās 12,63Eur. Pēc sekmīgu teorētisko eksāmenu nokārtošanas, būs iespējams pieteikties CSDD vadīšanas eksāmenam, ja būsiet izbraucis vismaz 10 akadēmiskās braukšanas nodarības, kuras noteicis Ministru kabinets.

 

motocikla tiesības

Kā jau zināms, vadīšanas eksāmens, lai iegūtu motocikla tiesības sastāv no divām daļām – figūra laukuma un brauciena ceļu satiksmes. A2 un A kategorijas braukšanas eksāmenā ir jānodemonstrē astoņu figūru izpilde. Pēc sekmīgas pirmās daļas izpildīšanas, turpinājums seko ar braucienu ceļu satiksmē, kurš ilgst aptuveni 25 minūtes.

Motocikla tiesības –  izlasi kāpēc tās labāk iegūt autoskolā Eksperts!

 

Autoskolas Eksperts instruktori ir profesionāli, pacietīgi, ar lielu pieredzi un zināšanām.

Parasti, autoskolas Eksperts instruktori jaunos motovadītājus sagatavo no nulles līdz CSDD braukšanas eksāmenam mēneša laikā, kas ir tiešām labs rādītājs.

Autoskola Eksperts nodrošina kvalitatīvu teorētisko un praktisko apmācību.

Nodrošina individuālu pieeju un rupējas par to, lai katrs klients tiek pie mērķa – motocikla tiesībām.

Lai paātrinātu apmācības procesu, piedāvājam paralēli teorētiskajām nodarbībām, uzsākt arī praktisko daļu.

Autoskolas Eksperts instruktori ir kompetenti, zinoši un pretim nākoši, un gatavi garantēt savas apmācības kvalitāti.