Autoskola Eksperts jaunās telpās

vadīšanas eksāmens - eksperts
CSDD vadīšanas eksāmena vērtēšana
May 3, 2017
Dāvanu kartes
November 15, 2018
autoskola eksperts - riepnieku ielā

Autoskola Eksperts pārvācas uz jaunām, plašākām un ērtākām mācību telpām. Turpmākā mācības un teorijas eksāmenu kārtošana notiks  Rīgā, Riepnieku ielā 4.

 

Telpas atrodas, apmērām, 5-10 minūšu gājienā no T/C Origo, pirmajā stāvā. Mācību klase ir aprīkota ar visu apmācības procesam nepieciešamo – luksofora maketu, kurā ietilpst visi ceļa satiksmē sastopamie luksoforu veidi, pārskatāmu ceļa zīmju komplektu, magnētisko tāfeli, projektoru un projektora ekrānu, kā arī daudzām citām lietām, kuras padarīs mācību procesu kvalitatīvāku, ērtāku un interesantāku. Par telpas iekārtojumu un mēbelēm varam pateikties autoskolas “Eksperts” sadarbības partnerim – “UP” mēbeles.

Autoskola Eksperts ik dienu tiek pilnveidota, lai uzlabotu tās darbību, teorijas un praktisko nodarbību kvalitāti. Veicot instruktoru atlasi, esam nokomplektējuši tikai labākos instruktorus, kuru mērķis ir apmācīt kursantus par pārliecinošiem un drošiem autovadītājiem. Regulāri uzraugam autoskolas instruktoru darbību un apmācības kvalitāti, lai spētu nodrošināt pēc iespējas vērtīgās praktiskās braukšanas nodarbības.

Teorijas pasniedzēji regulāri papildina savu kvalifikāciju un mācību materiālus, lai padarītu nodarbības interesantākas un vērtīgākas.

Par cik tiesību iegūšana nav no tiem lētākajiem priekiem, regulāri domājam par to, lai optimizētu apmācības procesu un varētu piedāvāt autoskolas Eksperts klientiem maksimāli lielākas atlaides gan teorijas kursam, gan praktiskajām braukšanām nodarbībām.

Autoskolas Eksperts mērķis ir sagatavot zinošus, inteliģentus un profesionālus auto/moto vadītājus, kuri būs gatavi reaģēt nestandarta situācijās ceļa satiksmē, spēs iekļauties kopējā plūsmā, veicinot ceļu satiksmes drošību.

 

Autoskolas karte

 

Jaunajās autoskolas Eksperts telpās būs iespējāms apgūt:

A2 kategoriju,
A kategoriju,
B kategoriju,
• un BE kategoriju.
Drīzumā tiek plānots akreditēt profesionālās kategorijas ( C kategoriju, D kategoriju, CE kategoriju ), kā arī profesionālo šoferu periodisko apmācību – 95.kodu.

 

 


Kāpēc izvēlēties Autoskolu “Eksperts”?

 

Ērta atrašanās vieta – atrodamies 5-10 minūšu gājienā no T/C Origo – Riepnieku ielā 4;
Piedāvājām izdevīgas cenas A2, A, B un BE kategorijas kursam Rīgā;
B kategorijas praktiskās braukšanas nodarbības ir iespējams uzsākt gan centrā, gan Pārdaugavā;
Piedāvājam rīta, dienas, vakara, brīvdienu, kā arī intensīvās grupas;
Profesionāli, zinoši un saprotoši instruktori un pasniedzēji;
Individuālā attieksme, pasniedzēji un instruktori vienmēr rūpējas par to, lai katrs tiek pie kārotā mērķa – vadītāja apliecības.

 

Ko Jūs iemācīsieties Autoskolā “Eksperts”?

 

Apgūt, izprast un pielietot ceļu satiksmes noteikumus,
droši un pārliecinoši vadīt transportlīdzekli,
cienīt citus ceļu satiksmes dalībniekus, uzvesties uz ceļa laipni un ētiski,
cienīt un būt laipnam pret mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem un velosipēda vadītājiem,
izprast sarežģītākos krustojumus un pielietot iegūtās zināšanas citos sarežģītos krustojumos,
iekļauties ceļu satiksmē un plūsmā,
izvairīties no avārijas situācijām,
novietot automašīnu stāvēšanai jebkura vietā un situācijā,
braukt slidenos ceļa apstākļos,
braukt ekonomiski un videi draudzīgi.