Tiesības uz automātiskās pārnesuma kārbas

saskanotais pazinojums 4
Saskaņotais paziņojums par ceļu satiksmes negadījumu
February 14, 2017
regress atlīdzība
OTCA – atlīdzība vai regress
March 9, 2017
tiesības uz automāta

Par cik beidzajā laikā ir audzis pieprasījums apmācībai automašīnām, kuras ir aprīkotas ar automātisko pārnesuma kārbu, piedāvājam nelielu ieskatu apmācības metodikai braukšanas uzsākšanai ar automātisko pārnesummaiņas kārbu.

 

  1. Pārnesumsviras pozīcijas

 

Apmācību saturs un metodiskie norādījumi saistībā ar drošību ceļu satiksmē nemainās, tikai kursantam nav jāmāca pārnesumu pārslēgšana vienlaicīgi izpildot darbības ar sajūga pedāli.

Vadīšanas eksāmenu CSDD iespējams kārtot ne tikai ar automobili, kas aprīkots ar mehānisko pārnesumkārbu, bet arī ar automobili, kas aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu. Šādā gadījumā pēc CSDD eksāmenu nokārtošanas vadītājs saņems B kategorijas vadītāja apliecību ar B78. ierobežojumu kodu, kas dos tiesības vadīt transportlīdzekli tikai ar automātisko pārnesumkārbu.

Ja šis vadītājs vēlāk vēlēsies iegūt tiesības braukt arī ar automobīli, kurš aprīkots ar mehānisko pārnesumkārbu, tad CSDD būs jānokārto braukšanas eksāmens ar mehānisko pārnesumkārbu (bez autoskolas kursu apmeklēšanas) un jāapmaina vadītāja apliecība.

 

 

Apmācības metodika.  Pārnesumu pārslēgšanas sviras pozīcijas un to nozīme.

P

R

N

D

4

3

2

1

O Pārnesumsviras stāvoklis Nospiežot bremžu pedāli

¯

 

 

P Pretī šai atzīmei pārslēgšanas svira ieslēgta  stāvēšanai paredzētā stāvoklī.  Automobilis nepalielinās apgriezienus, neizkustēsies no vietas, tas atrodas nobremzētā stāvoklī.  Lai sviru ieslēgtu citā pārnesuma stāvoklī, ir jānospiež bremžu pedālis!

 

tiesības uz automāta 2

 

R atzīmē ieslēgta svira nozīmē reversa kustību, tas ir atpakaļgaitu. Automobilis brauks atpakaļgaitā!

N atzīmē svira atrodas neitrālā stāvoklī. Vieglais automobilis var sākt izkustēties vai ripot ceļa slīpumā, motors palielinās apgriezienus, ja tiks nospiests gāzes pedālis!

D atzīmē ieslēdzot sviru, automobilis ir gatavs uzsākt kustību uz priekšu. Nepieciešams tikai nospiest gāzes pedāli!

1,2,3,4 atzīmes izmanto reti, jo tās nozīmē ierobežotu pārnesuma skaitli ieslēgtajā pārnesumā. Novietojot sviru pretī 4. atzīmei, automobiļa pārnesumkārba strādās tikai  no 1. līdz 4. pārnesuma režīmam.

 

  1. Braukšanas uzsākšana ar gāzes pedāli un apstāšanās bremzējot ar bremžu pedāli.
  2. Pārnesumus automobilis pārslēdz automātiski. Tas nozīmē, ka jaunajam vadītājam nav jāmācās izspiest sajūga pedālis. Vieglajam automobilim nav sajūga pedāļa. Tam ir tikai platāks bremžu pedālis!
  3. Nospiežot strauji gāzes pedāli, automobilis uzsāk kustību, paātrinās ar zemāku pārnesumu un pārslēdz pārnesumus augšupejošā secībā. Ja ieskrieties vairs nav nepieciešams, tad gāzes pedāli var nedaudz atlaist, ieslēgsies nākošais pārnesums un automobilis vairs nepaātrināsies.
  4. Lai apturētu automobili, ir jānospiež bremzēs pedālis un jābremzē, līdz tas apstāsies. Lai samazinātu ātrumu, jāpiebremzē un automobilis samazinās ātrumu. Nevienā no iepriekš nosauktiem gadījumiem motors nenoslāps!
  5. Apturot automobili pie aizliedzošā signāla, pirms stoplīnijas vai pirms barjeras, nekas nav jāpārslēz, tikai jātur nospiests bremžu pedālis un svira jāatstāj pozīcijā D. Atlaižot to un nospiežot gāzes pedāli, automobilis uzsāks kustību uz priekšu. Apstājoties ar jaunāku automobiļa modeli pirms aizliedzošā signāla, jānospiež bremzes pedālis līdz galam un jāatlaiž pedālis. Ieslēgsies automātiskā stāvbremze, kura izslēgsies automātiski, ja, uzsākot kustību, iedegoties atļaujošajam signālam, tiks nospiests gāzes pedālis.

 

Atšķirības apmācības procesā braukšanai ar mehānisko vai automātisko pārnesumkārbu var atrast, salīdzinot abas iepriekš aprakstītās tēmas! Protams, ka pārliecināšanās par satiksmes drošību pirms jebkura manevra uzsākšanas kā metodika novērošanas tehnikai (skatienam) un darbībām ar signāldevēju (virzienrādītāja laicīga ieslēgšana) nemainās.